TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Lučenec » Lučenec » Domy » Rodinný dom »

Rodinný dom, Lučenec

Rodinný dom, Lučenec

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Čiastočne podpivničený, dvojpodlažný, murovaný rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 650 m2, situovaný v zastavanom území mesta Lučenec. Rodinný dom je samostatne stojaci murovaného typu, má 1 podzemné a 2 nadzemné podlažia. Postavený bol v roku 1988. Základy betónové monolitické s izoláciou, obvodové steny murované z tehál s vonkajšou farebnou omietkou. Vnútorné priečky z tehál, strop rovný, schody sú monolitické železobetónové. Strecha domu je plochá, krytina z natavených pásov, oplechovanie strechy z pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Podlahy laminátové plávajúce, dlažby keramické. Okná drevené opatrené vonkajším žaluzím, vstupné dvere hliníkové, vnútorné interiérové dvere drevené osadené do oceľových zárubní, garážové vráta plechové otváravé. Rozvod vody v dome teplej aj studenej vody, zdroj TUV je kombinovaný s kotlom ústredného kúrenia. Vykurovanie je ústredné teplovodné kotlom na zemný plyn, elektroinštalácia svetlená aj motorická na prízemí. Dom je napojený na verejný rozvod vody, kanalizácie, zemného plynu a elektro NN. Rodinný dom je prístupný po miestnej spevnenej komunikácii s napojením na verejný vodovod, kanalizáciu a plynovod. Dopravné spojenie je medzimestskou autobusovou dopravou SAD a ŽSR. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti je škola, škôlka, nemocnica s poliklinikou, dom kultúry, obchody, obchodné domy, hotely, banky, občianska vybavenosť (úrady) okresného mesta.

Cena: 123 500,00 €

  300,48 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Lučenec - Lučenec
(Rodinný dom - Lučenec)

Zastavaná plocha: 169 m2

Úžitková plocha: 411 m2

Rozloha pozemku: 650 m2

Dátum aktualizácie: 21.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk